KIM JESTEŚMY?

Nasza firma powstała w 2015 roku jako firma rodzinna. Jej dynamiczny rozwój sprawił, że w lipcu 2017 została przekształcona w spółkę. Jesteśmy wyróżniającym się na rynku krajowym producentem innowacyjnych i ekologicznych produktów z włókien roślinnych. Nasza firma oprócz działalności związanej z wytwarzaniem i przetwarzaniem surowców zajmuje się również produkcją z własnych materiałów oraz sprzedażą detaliczną lub hurtową swoich produktów do konsumenta końcowego lub handlu.

Bez wątpliwości, wyroby z tworzyw sztucznych są wszechobecne i kluczowe elementy życia społecznego, ale niestety nikt nie jest zaskoczony. Na podstawie tego wszystkiego i powstał pomysł produkcji produktów z włókien naturalnych. W naszym przypadku z włókien lnianych oraz konopnych, które posiada wiele cennych właściwości zdrowotnych! Od pościeli naturalnej do materiałów budowlanych. Ożywiamy stare tradycje nowoczesnymi metodami!

Double Raw Fiberworks to grupa różnych jednostek produkcyjnych, które są liderami w swojej branży:

SK Tekstylia Domowe jest jednym z polskich liderów w branży naturalnych tekstyliów domowych w zakresie produkcji innowacyjnego wypełnienia dla kołder i poduszek z naturalnych włókien lnianych lub konopnych.

Nasza firma wprowadziła na polski rynek pierwsze w 100% naturalne kołdry i poduszki pochodzenia roślinnego! Zarówno ich poszycie jak i wypełnienie stanowią tkaniny oraz włókna z naturalnych, tradycyjnych surowców: lnu, konopi i bawełny. Doskonale izolujące, antyalergiczne i przede wszystkim naturalne! Każdy artykuł projektowany jest z dbałością o najmniejszy detal. Double Raw Fiberworks to miejsce, gdzie prostota spotyka się z luksusem, gdzie design spotyka się z długowiecznością.

EKOSENTIS jest wiodącym na rynku budowlanym dostawcą ekologicznych rozwiązań w zakresie produkcji uszczelnień lnianych oraz konopnych do domów z bali lub domów drewnianych. Także nasza firma zajmuje się produkcją wysokiej klasy filcu i włókniny do branży materacowej, tapicerskiej i meblowej.

Mamy Państwu do zaproponowania szeroki asortyment z dziedziny artykułów naturalnych i nie tylko. Nasza działalność ma na celu promowanie na polskim rynku tak obiecującego na świecie kierunku działalności gospodarczej, jak uprawa i produkcja lnu oraz konopi włóknistej. Jest prawie niemożliwe, aby wymienić wszystkie prawdziwie magiczne właściwości tych technicznych upraw. Wystarczy wspomnieć, że konopia jest jedyną rośliną znaną ludzkości, która oczyszcza gleby pogrążone w technogenicznych katastrofach.

Strategia firmy ukierunkowana na stały rozwój oraz doskonalenie oferowanych produktów sprawiła, że w tak krótkim czasie zdobyliśmy uznanie wielu klientów hurtowych i detalicznych. Double Raw Fiberworks realizuje politykę ciągłego rozwoju poprzez wprowadzanie nowych technologii, systematyczne podnoszenie poziomu zatrudnienia, modernizację siedziby firmy oraz bazy sprzętowej.

Zielona Kraina Ekologicznych Rozwiązań

Nasza firma stworzona z miłości do natury i pięknych przedmiotów, dla tych którzy szukają rzeczy wyjątkowych, by stworzyć wokół siebie i bliskich inspirującą przestrzeń. Największy sklep przyjaznych środowisku naturalnych tekstyliów domowych, materiałów do zielonego budownictwa i produktów żywności ekologicznej. Wszystkie produkty z lnu i konopi!

DOUBLE RAW to realizacja naturalnie czystych produktów. Uważamy, że w dobie technologii i dużego obciążenia technologicznego ważne jest utrzymanie połączenia między człowiekiem a naturą. Dla nas natura to zdrowie!

Dlatego jeśli chcesz być zdrowym, dawać swoim bliskim ekskluzywne i korzystne rzeczy, żyć w harmonii ze światem wokół nas, uprzejmie zapraszamy w celu poznania wszystkich zalet naszych produktów do odwiedzenia naszej strony i sklepu internetowego firmy „Double Raw Fiberworks”!

Jesteśmy dumni z tego, że potrafiliśmy zaoferować Klientom wymagającym produkty więc naturalne! Każdy konsument powinien mieć prawo do wyboru produktów według swojego zapotrzebowania! Nie zapominamy także o klientach, którzy poszukują nietypowych oraz nowych rozwiązań, korzystnych dla obu stron.

Jaka jest dodatkowa cecha wyróżniająca naszej firmy? Nie kupujemy opinii w Internecie! Wszystkie recenzje na stronie internetowej napisane przez naszych Klientów i Partnerów, którzy nam zaufali. Ponadto, 70% zdecydowanych klientów robią powtórne zakupy w naszym sklepie, co świadczy o zadowoleniu naszych produktów i usług.

Jak wiadomo w wielu firmach nie tak łatwo jest uzyskać więcej opinii. Nie każdy Klient jest gotowy napisać swoją recenzją produktu. Jednocześnie, sprzedaży w ciągu ostatnich lat bez reklamacji i zwrotów to mocne potwierdzenie naszego zaufania. Bo zależy nam na zadowolonych Klientach. Państwa satysfakcja z zakupów i lojalność jest dla nas najważniejsza.

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE! Serdecznie zapraszamy!

Obowiązkowe oświadczenie gościa naszej strony:
„Jestem absolutnie przekonany, że coś trzeba kupić”

28 Rynek Główny
31-010 Kraków, PL

REGON: 367631294
NIP: 6762532187
VAT: PL6762532187
BDO: 000003875

Zadzwoń do nas Napisz do nas

Copyright 2017 – 2024 © DOUBLE RAW FIBERWORKS © Wszelkie prawa zastrzeżone!

Copyright 2017 – 2024 © DOUBLE RAW FIBERWORKS © Wszelkie prawa zastrzeżone!

Polityka warunków RODO Polityka ciasteczek