Wysyłka:

1. Zamówiony towar Sklep wysyła za pośrednictwem firm wysyłkowych (Firmy kurierskiej) lub udostępnia do odbioru przez Klienta na magazynie firmy. Czas realizacji zamówienia oraz wysyłka rozpoczyna się w zależności od formy płatności w momencie:

 • ePrzelew/karta kredytowa – potwierdzenia płatności. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online w zakresie płatności kartami jest PayU S.A.;
 • Pzelew na konto bankowe – zaksięgowania należności na rachunku bankowym Sklepu;
 • Płatność za pobraniem – potwierdzenia zamówienia;

2. Zamówienia składane w sklepie internetowym wysyłane są na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej. Przesyłki zagraniczne wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich według aktualnie obowiązującego cennika.

3. Wybór formy dostawy następuje na etapie składania zamówienia. Opóźnienia w dostawie może być spowodowane wyłącznie w wyniku niewywiązania się przez firmy wysyłkowe z umów obsługi przewozowej i pocztowej.

4. Klient jest obciążony kosztami wysyłki (dostawy). Klient może zapoznać się z kosztami dostawy w każdej chwili klikając w link „koszty dostawy”.

5. Czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji płatności. Termin wysyłki oraz dostawy wynosi od 24h do 10 dni roboczych w zależności od rodzaju towaru. Szczegółowy czas dostawy towaru podany jest przy każdym produkcie, i liczy się od dnia wysłania przez Klienta zamówienia.

6. W przypadku wysyłki zamówienia za granicę, Klient jest zobowiązany do zapłaty wszystkich ceł należnych w kraju odbioru przesyłki. W razie zatrzymania przesyłki przez urząd celny i konieczności uiszczenia za nią cła, Klient nie może żądać anulowania zamówienia.

Dostawa:

Wszystkie dostępne dla zamówienia formy dostawy są widoczne na etapie koszyka. Na terenie Polski, w zależności od gabarytu paczki z zamówieniem możemy dostarczyć ją za pośrednictwem: Kuriera firmy InPost lub Pocztex 24, firmy kurierskiej DHL, firmy kurierskiej DPD, firmy kurierskiej GEIS Cargo oraz Pall-Ex;

Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami kurierskimi i zawsze staramy się pakować towar bezpiecznie, jednak bardzo prosimy, aby:

PRZED PODPISANIEM LISTU DOSTAWY U KURIERA SPRAWDZIĆ KONIECZNIE:

 • Opakowanie zewnętrzne, stan produktu. Jeżeli towar, który Państwo otrzymają, ma naruszone opakowanie, jest niekompletny lub karton jest uszkodzony z zewnątrz przez przewoźnika lub towar jest uszkodzony, należy poprosić kuriera o protokół reklamacyjny i wypełnić druk koniecznie w jego obecności. Protokół szkody powinien zawierać: datę, godzinę doręczenia, spis zabezpieczeń wewnątrz kartonu oraz opis uszkodzeń lub zauważonych braków w towarze. W takiej sytuacji należy odmówić przyjęcia dostawy, a kurier po sporządzeniu protokołu zabiera przesyłkę z powrotem. My natomiast, zaraz po otrzymaniu od Państwa wszystkich powyższych informacji postaramy się wysłać towar ponownie lub zwrócimy pieniądzę.

Płatności:

1. Wszystkie ceny w Sklepie są cenami brutto, zawierającymi podatek od towarów i usług (VAT) w wysokości wynikającej z odrębnych przepisów. Koszty dostawy towaru do Klienta podane są oddzielnie.

2. Klient ma możliwość wyboru między następującymi formami płatności:

 • Szybkie płatności online w systemie PayU S.A. (e-płatność). Ta forma płatności jest możliwa dzięki porozumieniu z PayU. Szybkie płatności online to prosta i bezpieczna bezgotówkowa forma płatności przy użyciu następujących narzędzi płatniczych:
  • Karty kredytowe 
   Płatności kartą kredytową to bardzo popularny, łatwy i wygodny sposób zapłaty. Dzięki nim płacić można kartą wydaną w Polsce, jak również za granicą. Dodatkowe zabezpieczenia gwarantują, że transakcje takie są bezpieczne. W serwisie PayU można dokonać transakcji następującymi kartami płatniczymi: VISA, MasterCard, Diners Club International, JCB
  • Przelewy transferowe i e-przelewy
   Usługa polega na pełnej integracji zakupu dokonanego w naszym sklepie internetowym z rachunkiem bankowym. Podczas finalizowania zakupu wszystkie szczegóły przelewu są wypełniane automatycznie. Dzięki temu kupujący nie musi ręcznie wprowadzać kwoty ani numeru zamówienia, numeru rachunku, nazwy sklepu ani innych danych niezbędnych do poprawnego wykonania wpłaty.
  • Posiadacze kont w czołowych bankach na rynku oraz płacący przekazem/przelewem bankowym z dowolnego banku mogą szybko i bezpiecznie realizować przelewy bankowe online za zakupy internetowe w naszym sklepie.
 • Przedpłata na konto (płatność z góry). Wybierając tę formę płatności, Klient po złożeniu zamówienia otrzymuje e-mail z numerem konta, na które może dokonać wpłaty. W tytule przelewu, należy podać numer zamówienia, co pozwoli na szybką identyfikację przelewu. Następnie po zaksięgowaniu wpływu środków pieniężnych, realizujemy zamówienie i wysyłamy towar. Możliwe jest również dokonanie przedpłaty na konto i odbiór osobisty zakupów bezpośrednio w sklepie stacjonarnym w Krakowie przy ul. Glinik 193-A
 • Płatność za pobraniem (płatność przy odbiorze). Oznacza, że za zamówiony towar można zapłacić kurierowi kartą lub gotówką przy odbiorze zamówienia;

3. W przypadku wyboru płatności elektronicznej za pomocą karty płatniczej, termin realizacji zamówienia jest liczony od chwili pozytywnej autoryzacji transakcji.

4. W przypadku wyboru formy płatności przelewem bankowym, płatność powinna być dokonana w ciągu 3 dni roboczych na konto bankowe wskazane w wiadomości e-mail potwierdzającej złożone zamówienie.

5. W przypadku wyboru płatności za pobraniem, Klient obowiązany jest do dokonania płatności przy odbiorze przesyłki.

6. W przypadku wyboru płatności w inny sposób niż za pobraniem, termin wysyłki wydłuża się o okres pomiędzy złożeniem zamówienia, a datą zaksięgowania należności na rachunku bankowym Firmy.

7. Klient dokonuje zakupu towaru oraz zamówienia usługi według cen oraz wysokości kosztów dostawy obowiązujących w chwili złożenia zamówienia. Wysokość kosztów dostawy uzależniona jest od sposobu dostawy wybranego przez Klienta. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz wysokości kosztów dostawy, w szczególności w przypadku zmiany cenników usług świadczonych przez podmioty realizujące dostawy. Postanowienie to nie dotyczy zamówień już realizowanych.

8. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura (imienna lub na firmę, jeśli zostały podane dane firmy) w wersji elektronicznej, która zostaje przesłana do Klienta automatycznie, na co Klient niniejszym wyraża zgodę.

9. Ceny przesyłek poniżej określone są w cenniku dostaw:

 • Koszt dostawy jest wyświetlany po tym, jak podczas składania zamówienia wskazane zostanie miejsce doręczenia przesyłki i wybranej formy dostawy.
 • Przybliżony koszt wysyłki krajowej wynosi: od 19.00 zł / brutto w zależności od wybranego sposobu dostawy i opłaty;
 • Dodatkowa opłata zależna od wybranej formy płatności. W koszty dostawy z opcją płatności za pobraniem naliczane są : 5.00 zł / brutto;

*** Więcej informacji na temat Dostawy i Płatności znajdą Państwo w regulaminie naszego sklepu.

Cennik przesyłek krajowych

Śledź paczkę
ŚLEDZENIE PRZESYŁEK
Zlokalizuj przesyłkę

Lokalizacja przesyłki

Usługi kurierskie są świadczone przez InPost, DHL, DPD, Pall-Ex oraz GEIS Cargo, które udostępniają na swoich stronach systemy trackingu (zlokalizowania przesyłki). Jeśli macie Państwo wątpliwości dotyczące terminu dostawy prosimy o sprawdzenie przesyłki za pośrednictwem tych systemów. Niezbędne będzie podanie numeru przesyłki. Status przesyłki możesz sprawdzić wpisując numer przesyłki w formularzu na wybranej stronie.

Śledzenie przesyłek
Śledzenie przesyłek
Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek zagranicznych

Wysyłka i dostawa realizowana jest najczęściej kurierem DHL, DPD lub GLS. Dla dostaw do krajów UE średni czas dostawy wynosi około 5 do 7 dni roboczych.

STANDARDOWE PRZESYŁKI:

Przy małych przesyłkach wycena wysyłki przesyłek zagranicznych jest możliwa w trakcie składania zamówienia na stronie Sklepu. W zależności od ich rozmiary i dopuszczalna waga koszt przesyłki wynosi:

 • Paczki do 10 kg od 75 zł / brutto;
 • Paczki do 30 kg od 160 zł / brutto;

NIESTANDARDOWE PRZESYŁKI:

W handlu zagranicznym nie oferujemy metody płatności za pobraniem. Zamówienie wysyłamy po zaksięgowaniu płatności za zakupiony towar oraz wysyłkę.

W pozostałych przypadkach koszt dostawy zagranicznej jest uzależniony od różnych czynników i jest obliczany indywidualnie.

Procedura w przypadku tego typu zamówień wygląda następująco:

 • należy złożyć zamówienie z odbiorem osobistym;
 • z opcją: przelew tradycyjny;
 • wpisać zagraniczny adres dostawy;

W komentarzu do zamówienia napisać, że czekają Państwo na wycenę transportu.

Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem z informacją o koszcie dostawy i wyśle link do szybkich płatności online lub poczekamy na zrealizowanie opłaty poprzez przelew bankowy.

28 Rynek Główny
31-010 Kraków, PL

REGON: 367631294
NIP: 6762532187
VAT: PL6762532187
BDO: 000003875

Zadzwoń do nas Napisz do nas

Copyright 2017 – 2024 © DOUBLE RAW FIBERWORKS © Wszelkie prawa zastrzeżone!

Copyright 2017 – 2024 © DOUBLE RAW FIBERWORKS © Wszelkie prawa zastrzeżone!

Polityka warunków RODO Polityka ciasteczek